Školení Agilní metodiky

Projektové a procesní řízeníAgilní metodiky jsou skupiny metod původně určených pro vyvíjení softwaru založené na iterativním a inkrementálním vývoji. Agilní přístup není omezen pouze na programování, ale našel své uplatnění také v Business Intelligence a v marketingovém plánování.
Mezi nejrozšířenější agilní metodiky, které také naleznete v naší nabídce školení, patří SCRUM, Extrémní programování (XP) , Kanban, a Test driven development (TDD).

Agilní metodiky

AGHR
Agilní HR
AGL1
Agilní vývoj I. – základy agilních metodik
AGL2
Agilní vývoj II. - pokročilé agilní metodiky
AGL3
Agilní vývoj III. - z teorie do praxe
AGL4
Technické praktiky v agilním vývoji
AGL7
Agilní profesionál I.

Vybrané zákaznické reference

NAVISYS, s.r.o., Jan Š.
Agilní vývoj I. – základy agilních metodik ( AGL1)
"S kurzem i lektorem maximální spokojenost. Možná i díky menšímu počtu byl schopen přizpůsobit obsah našim konkrétním potřebám. Díky moc!"
ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Pavel R.
Agilní vývoj I. – základy agilních metodik ( AGL1)
"školení bylo dobře vedené, nemám připomínek. Vzhledem k malému počtu lidí bylo dost času na individuální požadavky. Děkuji. "
GRiT, s.r.o., Daniel M.
Agilní vývoj I. – základy agilních metodik ( AGL1)
"Celkově hodnotím kurz velice kladně a to především odbornou úroveň lektora, pana Paláta a jeho kvalitní a srozumitelný přednes. Získané znalosti z kurzu jsou pro mě aplikovatelné v praxi což je přesně to, co jsem od kurzu očekával. K průběhu a rozsahu kurzu nemám co vytknout. V budoucnu budu jistě uvažovat o možnosti objednat si další ICT kurz právě od ICT-PRO. Děkuji. "
GRiT, s.r.o., Robert K.
Agilní vývoj I. – základy agilních metodik ( AGL1)
"Dostal jsem užitečný přehled o metodikách a pravidlech agilního vývoje, který jsem potřeboval, protože se snažíme tyto principy aktuálně využít v praxi a přestože se v našem případě jedná o hybridní model uplatnění v praxi, je užitečné vědět podrobně, jak vypadá teorie. Líbily se mi praktické zkušenosti lektora, který má evidentně z praxe dostatečné zkušenosti, aby mohl reagovat na dotazy vážící se na náš model uplatnění."
DATEV.cz s.r.o., Josef H.
Agilní vývoj I. – základy agilních metodik ( AGL1)
"Kurz byl velmi přínosný a obsáhlý. Realizované příklady jsou inspirativní. Získané znalosti uplatním ve své práci."
DATEV.cz s.r.o., Miroslav R.
Agilní vývoj I. – základy agilních metodik ( AGL1)
"Vyborne odvedena praca skolitela. Skolenie sa mi super pacilo."